Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone! Empty
PostajNaslov: Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!   Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone! Icon_minitimečet sij 19, 2012 12:40 pm

Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone! 34826tx

"Dvomeč je počeo, ali loše po nas. Mi smo imali svoju taktiku, pokušali smo doći do gola i onda igrati zatvoreno i čekati pravu priliku za kontranapad. Nismo uspjeli u tome. Golove koje smo primili bili su jeftini, ne možemo sebi puštati ovakve greške. Naša taktika u prvom poluvremenu bila je uspješna..

"Odgovornost za poraz je na meni, uvijek je odgovornost na meni i kada pobeđujemo i kada gubimo. Ja sam zadužan za ono što rade moji igrači. Prihvatam tu odgovornost"

"Carvalho i Altintop su igrali odlično. Uradili su sve što sam zahtijevao od njih na dosta dobar način i zadovoljan sam njihovim radom s obzirom da Carvalho nije dugo igrao. Pored Ronalda, Carvalho je bio najbolji u našim redovima."

"La Liga je kod nas na prvom mjestu a Copa Del Rey na trećem. Sada se moramo dobro pripremiti za utakmicu protiv Athletico Bilba-a.
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
Zizu

Zizu


Broj postova : 19
Join date : 18.01.2012
Age : 31
Lokacija : Crna Gora

Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone! Empty
PostajNaslov: Re: Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!   Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone! Icon_minitimečet sij 19, 2012 12:48 pm

I po meni je on apsolutni krivac, kao sto sam naveo u renijem postu Smile
[Vrh] Go down
 
Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mou izjavio da je Ronaldo bio najbolji igrač na terenu protiv Barselone!
» Massimo Morati : " Mourinho je sa tom taktikom kakvu je igrao protiv Barse osvojio Seriu A! "
» Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!
» Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! "

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Forum :: Novosti-
Forum(o)Bir: