Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!  Empty
PostajNaslov: Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!    Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!  Icon_minitimesri sij 18, 2012 3:21 pm

Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!  Mv5cn6


Trener nogometaša Barcelone Pep Guardiola uoči okršaja s Realom u četvrtzavršnici Kupa kralja procijenio je da će poraz zasigurno ostaviti trag na onom tko izgubi...

BETADRIA.COM: Real - Barcelona: 2,50 3,15 2,70 (LIVE)

Na stadionu Santiago Bernabeu u Madridu na rasporedu je prva utakmica četvrtfinala Kupa kralja između Reala i Barcelone, odnosno još jedan "el clasico". Na konferenciji za novinare trener Barcelone pojasnio je zašto će ovaj ogled imati specifičnu težinu za nastavak borbe u prvenstvu gdje Real vodi s pet bodova prednosti ispred njegove momčadi.

- Očekujem vrlo izjednačenu utakmicu. Real je apsolutno najteži i najzahtjevniji protivnik kojeg smo mogli dobiti u ovoj fazi natjecanja i protiv njih nitko, pa tako niti mi, ne može biti favorit. Mislim da će momčad koja izgubi ove dvoboje u Kupu kralja biti uzdrmana, a vremena za oporavak nema puno, pa bi negativan rezultat mogao prouzročiti dugoročnije loše posljedice za poraženu momčad – smatra Guardiola.
Share
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
Zizu

Zizu


Broj postova : 19
Join date : 18.01.2012
Age : 31
Lokacija : Crna Gora

Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!  Empty
PostajNaslov: Re: Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!    Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!  Icon_minitimesri sij 18, 2012 6:40 pm

Slazem se sa ovom izjavom Guardiole.
Nije vazno dje se sastajemo, bilo to u Cupu, Ligi Sampiona ili prijateljskoj utakmici El cllasico je "El cllasico", najbolji svetski derbi.
U pitanju je prestiz!
[Vrh] Go down
 
Guardiola: Poraz u kupu kralja ostaviće trag na poraženom!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Forum :: Novosti-
Forum(o)Bir: