Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! "

Go down 
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! " Empty
PostajNaslov: Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! "   Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! " Icon_minitimečet sij 19, 2012 7:11 pm

Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! " Qqvj2u

U intervjuu sa radio Marcom ovog jutra, nekadašnji trener Reala popričao je o Blancosima. Te teutonski Real još uvijek ima mnogo opcija. " U Realu moraju znati da ništa nije nemoguće. Bit će to teška utakmica, ali nemaju šta izgubiti. To je utakmica kupa i vidjećemo šta će se desiti."

Nekadašnji trener Reala je bio zadovoljan jučerašnjim izdanjem Ronalda i nada se da će mu taj gol pomoći da prevaziđe strah protiv Katalonaca. " Dobro je odigrao jučer, iako mi je žao što njegovim golom nije okončana utakmica. "

Schuster je takođe stao na stranu Josea Mourinha i njegovih igrača :" Da je Real sinoć pobedio, niko u njih ne bi sumnjao, i napravili bi Mourinhu statuu ispred Bernabeu-a".

I za kraj, Njemac je htio poslati poruku podrške za Realove navijače: " Real je 5 bodova u prednosti, sjajno igraju u Ligi Šampiona, gdje mislim da mogu stići do finala. To je najbitnije, a vidit ćemo šta će biti u kupu."
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
 
Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! "
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Massimo Morati : " Mourinho je sa tom taktikom kakvu je igrao protiv Barse osvojio Seriu A! "
» Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!"
» Mourinho preuzeo odgovornost za poraz protiv Barselone!
» Mou izjavio da je Ronaldo bio najbolji igrač na terenu protiv Barselone!
» Suarez u Real!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Forum :: Novosti-
Forum(o)Bir: