Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Suarez u Real!

Go down 
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Suarez u Real! Empty
PostajNaslov: Suarez u Real!   Suarez u Real! Icon_minitimečet sij 19, 2012 7:01 pm

Suarez u Real! 29o3nes

Prema Calcionews24 čelnici Reala završavaju papire oko transfera.

Luis Suarez je sve manje i manje odmorniji u Premiershipu, tako da mu je želja da se premesti u drugu Ligu i u drugu državu. U zadnje vrijeme, njegovo ime je jako povezano za Real Madrid pa čak i u Italiji gde se navodi da je ovaj transfer jako verovatan.

Prema navodima web stranice Calcionews24, reprezantitivna i menadžment kompanija World Footbal Manager će se potruditi da se Urugvajac premesti u Madrid. Ista ta kompanija pokušala je Realu prodat Aquilania prošle godine, a sad sve napore ulaže u Suareza.

Informacija je navodno proverena, i ima Španske izvore. Prema njima, presjednik WFM kompanije Fabio Montecalvo ima sjajne odnose sa Real Madridom, i zato je operacija sa Južnoameričkim igračem veoma vjerovatna u odnosu na ostale. Jedini problem bi bila Mourinhova želja za Suarezom, jer teško da će ikoga još željeti dok ima dvojicu od najboljih napadača Europe Benzemu i Higuaina.
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
 
Suarez u Real!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Real Madrid vs Barcelona
» Real Madrid vs Barcelona 18.01.2012
» CSKA Moskva vs Real Madrid
» Real Madrid vs Athletic Club
» Real Madrid vs Barcelona 18.01.2012

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Forum :: Transferi-
Forum(o)Bir: