Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pravila podforuma

Go down 
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Pravila podforuma Empty
PostajNaslov: Pravila podforuma   Pravila podforuma Icon_minitimesri sij 18, 2012 11:22 am

Opis Podforuma


Svrha Podforuma - Svrha Podforuma - Podforuma 'Forumske igre' služi kako bi se korisnici prvenstveno zabavili ukoliko nemaju što radit, te sanzali ponešto o ostalim korisnicima foruma.


Pravila Podforuma 'Forumske igre'



Nova tema - Nova tema mora biti neka nova igra, ništa drugo osim igre nije dozvoljeno. Prije otvaranje teme(igre) pogledajte dali ta igra već postoji.Svaku novu temu koju otvorite pošaljite Private Message moderatoru kako bi isti mogao urediti listu ''Popularnih Forumskih igara''.
Naslov teme - Naslov teme mora bit smislen tako da se već iz naslova teme može vidjeti o čemu se radi u igri.
Vrijeđanje - Zabranjeni su bilo kakvi oblici vrijeđanja ili provociranja drugih korisnika ili omalovažavanje bilo koga, znaći postovi, igre i sl.
Postovi - Suzdržavajte se od odgovora koji se ne tiču teme (offtopic), dakle, sadržaj posta koji ne sudjeluje u baš nijednom segmentu u igri će bit Editan, korisnik usmeno opomenut, ako se pravilo prekrši još jednom, korisnik dobija 1 warn. Isto tako zabranjeno je double post i više. Ne koristite CAPS LOCK.
Citiranje - Ukoliko je poruka na koju odgovarate dugačka, citirajte samo određene dijelove.
Pridržavajte se ovih pravila, kao i osnovnih pravila foruma.
Opomene - U većini slučajeva, kad prekršite neko pravilo bit ćete usmeno opomenuti prije dodjeljivanja WARNA, te ćete bit upisani na Listu opomenutih




[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
 
Pravila podforuma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila podforuma
» Pravila podforuma
» Chat podforuma
» Pravila moderatora!
» Pravila o potpisima!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Zabava :: Igre-
Forum(o)Bir: