Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pravila moderatora!

Go down 
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Pravila moderatora! Empty
PostajNaslov: Pravila moderatora!   Pravila moderatora! Icon_minitimeuto sij 17, 2012 6:12 pm

PRAVILA MODERATORA


Moderatorima je "zabranjeno"
Moderatori nesmiju "brisati" teme, prijasnjeg Moderatora, pa onda stavljati svoje teme.
Moderatori nesmiju "premjestat" teme, prijasnjega Moderatora, pa onda stavljati svoje teme.
Moderatori nesmiju biti "bahati", misliti da su oni "vlasnici" podforuma koji moderiraju.
Moderatori se nesmiju obracati korisnicima foruma s "ti", mora biti strogo profesionalno i obračati se s "vi".

Moderatorima je "dozvoljeno"
Moderatori imaju pravo ukoriti korisnika foruma, naravno u granicama.
Moderatori imaju pravo izbrisati temu korisnika, ako vide da tema nema smisla ili je pak na krivo mjesto postana.
Moderatori imaju pravo premjestiti temu korisnika, ako vide da tema ne pripada ovome podforumu, vec nekom drugom podforumu.
Moderatori imaju pravo izbrisati post korisnika, ako vide da post ima manje od tri recenice ili da je dupli post.

Posao moderatora
Moderatori moraju nadgledati podforum koji moderiraju.
Moderatori moraju sprečavati spam u bilo kakvome obliku na svome podforumu.
Moderatori moraju sprečavati dupli post u bilo kakvome obliku na svome podforumu.
Moderatori moraju sprečavati svađe i vrijedanje u bilo kakvome obliku na svome podforumu.
Moderatori su dužni zakljucati sve stare teme, tako da nebi došlo do tako zvanog refresha starih tema.
Moderatori su dužni pisati pravopisno i obracati se svim korisnicima foruma sa vi.


[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
 
Pravila moderatora!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Opšta pravila
» Pravila podforuma
» Pravila podforuma
» Pravila podforuma
» Pravila o potpisima!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Pravila Foruma-
Forum(o)Bir: