Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Real Madrid vs Barcelona

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimeuto sij 17, 2012 7:07 pm

Real Madrid vs Barcelona M8poch

Real Madrid i Barcelona,prošlogodišnji finalisti već su se našli u četvrtfinalu. Prvi meč će biti odigran na stadionu Santiago Bernabeu.

Jose Mourinho ima nekoliko nedoumica oko igrača jer još nije sigurno da li će Pepe i Ricardo Carvalho moći nastupiti.Arbeloa je suspendovan a Sami Khedira povrijeđen te njih 2 sigurno neće biti na utakmici. Pep Guardiola na raspolaganju nema Villu koji je još u Decembru prošle godine polomio nogu, Pedra Rodrigueza, Afellaya i Keitu.

Pobednik dvomeča između titana ima velike šanse da osvoji Copa De La Rey,pa mnogi nazivaju ovo četvrtfinale kao finale prije finala.

Real Madrid vodi u pobjedama sa 86 naprema 85,a zadnji El Clasico je dobila Barcelona.

Mogući sastavi:
Real Madrid: Casillas,Pepe,Sergio Ramos,Coentrao,Marcelo,Xabi Alonso,Lass,Ozil,Kaka,Ronaldo i Benzema
Barcelona:Pinto,Alves,Puyol,Pique,Abidal,Xavi,Busquets,Iniesta,Messi,Cesc i Sanchez
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
Zizu

Zizu


Broj postova : 19
Join date : 18.01.2012
Age : 30
Lokacija : Crna Gora

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimesri sij 18, 2012 12:47 pm

Veliki peh su ove povrede, dobro bi bilo ako bi Pepe mogao igrati.
Jedino sto je mozda najblaze u ovim povredama je izostanak Angela, kojeg po mom misljenju moze zamijeniti Kaka. (to me licno raduje, sto je Kaka dobio sansu u ovom derbiju).
Naravno kao u svakoj utakmici treba imati malo srece i ako se ukaze koja prilika iskoristiti je i naravno savladati Barselonu u prvom mecu cetvrtfinala Kupa Kralja Very Happy
Vamos Madrid !
[Vrh] Go down
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimesri sij 18, 2012 6:13 pm

Igrace Pepe!
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
Zizu

Zizu


Broj postova : 19
Join date : 18.01.2012
Age : 30
Lokacija : Crna Gora

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimesri sij 18, 2012 6:14 pm

Aha vidio sam Smile)
[Vrh] Go down
Zizu

Zizu


Broj postova : 19
Join date : 18.01.2012
Age : 30
Lokacija : Crna Gora

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimečet sij 19, 2012 10:55 am

Moje misljenje o derbiju:
Po meni u ovom derbiju najvecu odgovornost treba da preuzme Mourinho samim tim sto se odlucio da igra sa Pepe-om i Lass-om, po meni dosta povuceno.
Morunhova taktika je bila da se branimo u cijeloj utakmici i onda pokusamo iz kontri. Naravno nasa odbrana se nije uspjela odbraniti (a tesko da bi koja uspjela) jer je protivnik Barselona. Gotovo je nemoguce da ako protivniku predate toliku inicijativu, da on za 90 minuta ne napravi nista.
Sto se tice pojedinaca:
Pozitivno me je iznenadio Altintop mislim da je dosta dobro odigrao mech. O napadacima ne vrijedi mnogo komentarisati jer oni nijesu imali ni prilike dokazati se (zahvaljujuci Mourinhovoj taktici). Ronaldo je tu kontru odradio u svom stilu i postigao gol, svaka cast.
U prvom poluvremenu Coentrao pravi 3 greske u postavljanju offside zamke, ne ostaje u liniju sa ostalim igracima i barsa dolazi do prilike (a 2 puta je sudia svirao offside iako nije bio). Kod porvog gola Pepe pravi pravi kardinalnu gresku i 1:1.
I naravno kod drugog gola Carvalho je taj koji grijesi u postavljanju offside zamke, a mozda malo i Altintop preuzima odgovornost jer je Abidal bio njegov igrac.

To je bilo moje misljenje, neko ce se mozda i sloziti a neko naravno nece.
Hvala ! Very Happy
Rezultat: Real Madrid 1:2 Barselona


Zadnja promjena: Zizu; čet sij 19, 2012 11:53 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mesut_Ozil

Mesut_Ozil


Broj postova : 24
Join date : 18.01.2012
Age : 30
Lokacija : Vranje

Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitimečet sij 19, 2012 11:15 am

Potpuno se slazem sa tobom, ali oporavicemo se, HALA MADRID!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/Forex017
Sponsored content





Real Madrid vs Barcelona Empty
PostajNaslov: Re: Real Madrid vs Barcelona   Real Madrid vs Barcelona Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Real Madrid vs Barcelona
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Real Madrid vs Barcelona 18.01.2012
» Real Madrid vs Barcelona 18.01.2012
» Real Madrid vs Athletic Club
» CSKA Moskva vs Real Madrid
» Real Madrid utrošio 460 miliona eura da bi održao korak sa Barselonom!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Utakmice :: Copa Del Rey-
Forum(o)Bir: