Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca

Forum FB stranice MSSZRMK
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!"

Go down 
Autor/icaPoruka
Administrator
Admin
Administrator


Broj postova : 108
Join date : 17.01.2012
Age : 29

Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!" Empty
PostajNaslov: Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!"   Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!" Icon_minitimečet sij 19, 2012 5:34 pm

Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!" 1f7qlz

Njemački strateg i bivši trener Real Madrida brani Pepea, iako nikako ne podržava situaciju u kojoj je nagazio Messijevu ruku.

"Ne poznajete vi toga dečka kao mi koji smo radili s njim. On je sjajan momak, šaljiv, vrijedan i uporan, uvijek se možete osloniti na njega, no kada dođe vrijeme utakmice i kada Pepe obuče dres automatski postaje druga osoba, ratnik, a treneri vole takve igrače, naravno u ograničenim dozama agresivnosti i prgavosti. Ono sinoć nikog nije oduševilo, to igrači Real Madrida nesmiju raditi, to je neokaljani brend, svjetski brend koji je najpoznatiji već 60 godina i o tome igrači moraju razmišljati i dok su na terenu i dok nose taj dres. Napravio je to šta je napravio, u tom trenutku nitko nezna okolnosti i šta je njemu bilo u glavi, a također nitko nezna i jeli bio isprovociran tokom utakmice pa se dogodio trenutak njegove slabosti, lako je pričati i napadati dečka sad, nije to smio napraviti." izjavio je Bernd Schuster.
Njemački strateg proveo je na klupi Real Madrida godinu i pol, kada ga je naslijedio Juande Ramos. U njegovo vrijeme Pepe je također imao jedan luđački nasrtaj na igračaGetafea Casquera nakon šta je ovaj simulirao penal.
Share
12
[Vrh] Go down
https://mojesrcezarealkuca.forumsc.net
 
Schuster: "Pepe postaje ratnik kada obuce dres!"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Schuster: " Real može preokrenuti dvomeč protiv Barse! "

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moje Srce Samo Za Real Madrid Kuca :: Forum :: Igrači 2011/12 :: Pepe-
Forum(o)Bir: